Poradnia św. Joanny Beretty Molli w Lubinie na listopad przygotowała szereg bezpłatnych zajęć. Pomoc i wsparcie znajdą ci, którym na sercu leżą zdrowe relacje pomiędzy rodzeństwem, a także ci, którzy pracują nad poprawnością związku małżeńskiego. Na wszystkie warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy.

Warsztaty “Rodzeństwo: Jak wychować i nie zwariować tworząc dobre relacje” to propozycja Poradni w Lubinie dla rodziców, którzy mają więcej niż jedno dziecko. Na warsztaty zaproszeni są szczególnie ci rodzice, którzy zastanawiają się, jak zapewnić dobre relacje między dziećmi teraz i w przyszłości, jak sprawić, by dzieci mniej się kłóciły i konstruktywnie rozwiązywały konflikty między sobą. Jak zawsze, na warsztatach będzie maksimum praktyki i niezbędne minimum teorii. Warsztaty poprowadzi Aneta Rams, żona, mama, nauczycielka i absolwentka Akademii Dla Liderów Szkół Wychowania i Komunikacji w Rodzinie. Zajęcia odbędą się w Szkole Podstawowej nr 10 w Lubinie przy ulicy Kard. Wyszyńskiego 3. Część 1 będzie miała miejsce 18 listopada w piątek, godz. 17:00-20:00. Część drugą zaplanowano na 19 listopada w sobotę, godz. 8:00- 16:00. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu i emailem Poradni – informuje dyrektor Poradni, Agata Szymkowiak.
Nie koniec na tym. Dyżury pary z ruchu Spotkania Małżeńskie odbywać się będą w lubińskiej Poradni w każdy III czwartek miesiąca o 17:00. – Zapraszamy tych, którzy szukają
obiektywnego spojrzenia na komunikację w swoim małżeństwie, rozmowy, pomocy
w nawiązaniu porozumienia ze współmałżonkiem. Zachęcamy do wcześniejszej
rejestracji na dyżury – dodaje dyrektor Poradni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę