Cyrk Europa w sezonie 2022 prezentuje nowy, międzynarodowy program pt. „ Planeta uśmiechu”. w którym zaprezentują się artyści z Polski, Włoch oraz Kolumbii.
Nasi międzynarodowi artyści sprawią, że na Państwa twarzach zagoszczą salwy śmiechu i radości.

W naszej nowej produkcji zobaczą Państwo niezwykły, tajemniczy i spektakularny Quick change, który zaprezentują utytułowani artyści areny polskiej, uczestnicy festiwali cyrkowych w Chinach oraz we Francji- Duo Mistic.
Kolejnym przystankiem podróży po naszej planecie uśmiechu będą brawurowe i efektowne ewolucje pod kopułą cyrku na jedwabnych chustach, które zaprezentuje
młody i utalentowany artysta areny polskiej – Krystian. W naszej podróży, nie możemy pominąć przystanku w włoskiej restauracji, w której talerze służą nie tylko do jedzenia.
Nasi gości po raz pierwszy w Polsce- Los Rolos! To włosko- kolumbijskie małżeństwo zaprezentuje również karkołomne żonglerskie ewolucje. W podróż ponad chmury w niezwykłej rewii bubbles act, zaprezentuje się po raz pierwszy- „Duo la belle epoque”.
Podczas spektaklu o dobry humor zadba clown Pablito, który w tym sezonie przygotował dla Państwa coś specjalnego.

Program poprowadzi dyrektor Cyrku – Daniel Woźniak.
Najmłodszym widzom w trakcie show towarzyszyć będą ich ulubieńcy: świnka Peppa, George oraz Smerfy! To i wiele innych atrakcji czeka na Państwa pod naszym namiotem w Lubinie i okolicach!

Dzisiaj będziemy w Rudnej
Plac przy Boisku Sportowym
25 maja 2022 – środa, godz. 17:00

 

Jutro w Ścinawie


Plac przy Centrum Kultury
26 maja 2002 – czwartek, godz. 17:00 /Dzień Matki/

W sobotę w Lubinie


ul. Wrocławska/Paderewskiego
28 maja – sobota, godz. 17:00

Bilety dostępne na stronie KupBilecik https://www.kupbilecik.pl/baza/8932/Cyrk+Europa/ oraz w kasie cyrku w dniu przedstawienia.
Dzieci do lat 2 – wstęp wolny !

Więcej informacji: https://cyrkeuropa.blogspot.com/ oraz https://www.facebook.com/cyrkeuropa

Dla naszych czytelników do rozlosowania mamy dwa dwuosobowe bilety wstępu. Aby wziąć udział w losowaniu należy wysłać mejla na adres redakcja@lubinextra.pl w tytule wiadomości napisać: Cyrk Europa i odpowiedzieć na pytanie, czy jest to cyrk z występami zwierząt. Bilety dotyczą cyrkowego show, które odbędzie się w sobotę. Na odpowiedzi czekamy do piątku do godziny 12. 

Poprzedni artykułRuszyła elektroniczna rekrutacja do szkół ponadpodstawowych
Następny artykułKGHM na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos