Polityka prywatności

Czytelniku, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Dotyczy to danych osobowych, które są zbierane w trakcie twojej wizyty na naszej stronie internetowej, a zapisujemy je w plikach cookies również na twoim komputerze.
Administratorem, któremu powierzono dane jest jest ProjektMedia z siedzibą w Lubinie (59-300) ul. Modrzewiowa 12a.

Twoje dane przetwarzamy aby poprawić bezpieczeństwa w trakcie korzystania z naszych serwisów www. Dostosowujemy go np. do wymogów przeglądarek internetowych z których korzystasz.
Komu możemy przekazać zebrane dane?
Dane przetwarzamy od chwili udzielenia przez Ciebie zgody. Nie przekazujemy danych podmiotom trzecim. Jedyne dane, które udostępniamy podmiotom trzecim w związku z Twoją wizytą na naszej stronie internetowej, to dane statystyczne związane z twoją wizytą w naszym serwisie www. Pozwalają nam one pozyskiwać reklamy prezentowane w serwisie www. Są to również dane związane z ruchem, który generujesz przeglądając nasze strony WWW, a monitorowany jest on przez GOOGLE oraz operatora naszych serwerów – OVH.
Pamiętaj! Twoje dane pozostawione w trakcie wizyty w serwisie www, mamy obowiązek na wyraźne żądanie, jeżeli z takim wystąpią, przekazać instytucjom uprawnionym tj. Sądom, Policji i Prokuraturze. Instytucje te muszą mieć jednak uzasadniony powód, aby wystąpić o takie dane.
Jeżeli nie akceptujesz powyższego opuść nasz serwis. Pozostanie w nim oznacza twoją zgodę na przetwarzanie danych.

Zespół ProjektMedia