19.3 C
Lubin
poniedziałek, 20 maja 2024 21:35:44
Strona główna ! Promowane Sąsiedzi Żelaznego Mostu” ponownie ruszą w biegową trasę

Sąsiedzi Żelaznego Mostu” ponownie ruszą w biegową trasę

4011
0

II edycja Marszu i Biegu ,,Sąsiedzi Żelaznego Mostu” oraz wspólne spotkanie integracyjne, odbędą się 24 września przy stadionie Sparty Rudna. Trasa przebiegać będzie na terenie Obiektu Unieszkodliwiania Odpadów Wydobywczych ,,Żelazny Most „. 

Zaplanowano biegi na dystansach: 5, 10 i 21 km oraz marsz Nordic Walking na dystansie 5 km. Limit uczestników wynosi 500 osób. Najlepsi zawodnicy w kategorii OPEN, na wszystkich dystansach, otrzymają puchary i nagrody rzeczowe. Nagrody czekają także na dzieci i młodzież w kategorii wiekowej 10-14 lat oraz 15-18 lat w biegu oraz marszu Nordic Walking na pięć kilometrów. Uwaga, start tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.

– Uhonorujemy najlepszych mieszkańców naszej gminy na wszystkich dystansach biegu – zapowiada burmistrz Łukasz Puźniecki.

Będą też atrakcje dla uczestników festynu, w tym m.in. dmuchańce , gry i zabawy dla dzieci z animatorami, a dla dorosłych – wspólna zabawa przy muzyce mechanicznej do godz. 21.

Wpisowe za udział w biegu wynosi 20 złotych (obejmuje medal, posiłek regeneracyjny, wodę) i będzie przekazane w całości na leczenie czteroletniej mieszkanki gminy Nataszy Michalskiej.

Regulamin i zapisy na stronie www.herkules.org.pl

Organizatorami wydarzenia są KGHM POLSKA MIEDŹ S.A. O/Zakład Hydrotechniczny oraz gminy: Polkowice, Rudna i Grębocice .

Poprzedni artykułRolki na koniec wakacji. Mnóstwo nagród
Następny artykułNowe stawki za odpracowanie zaległości czynszowych
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com