Chłodny słoneczny poranek i kolejne spotkanie sympatyków biegania i maszerowania. Tak w skrócie można opisać atmosferę podczas 71 biegu parkrun w Lubinie

Podczas dzisiejszego, 71 biegu parkrun, pojawił się Mariusz Gotowski z Poznania, któremu bardzo podobała się trasa w Parku Wrocławskim. Do biegaczy dołączyła Joanna Maria Wolska, która już na pierwszym biegu na mecie zameldowała się na pozycji szóstej wśród kobiet. Organizatorzy witają w parkrunowej rodzinie i życzą dalszych udanych biegów.

Do grupy juniorów młodszych, którzy na swoim koncie mają ponad 10 biegów dołączyła Natalia Tudaj oraz Martyna Marcinek. Dziewczynki otrzymały dyplomy i mogą się ubiegać o specjalną koszulkę z Londynu za darmo. To miło, że co raz młodsze pokolenie interesuje się bieganiem. Życzymy dalszych sukcesów i następnej koszulki, którą otrzymuje każdy uczestnik parkrun po 50 biegach. Ponad 50 biegów (czerwona koszulka)  w naszej grupie ma na swoim koncie Lucyna Stępień, Anna Joanna Kołodziej, Robert Kapiec, Zdzisław Bortnik, Damian Kołodziej oraz Andrzej Sowa. Duży to sukces zwłaszcza, że parkrun w Lubinie istnieje od czerwca ubiegłego roku.
Na biegi parkrun organizowane w każdą sobotę z pomiarem czasu może przyjść każdy bez względu na wiek i kondycję. Udział w biegu jest bezpłatny, jedynie wymagana jest jednorazowa rejestracja, wydrukowanie i przynoszenie ze sobą nadanego indywidualnego Kodu Osobistego. Kod Osobisty pozwala na udział w biegach na całym świecie.
Więcej informacji można znaleźć na: www.parkrun.pl/lubin.