Pierwszy otwarty trening rugby w regionie organizują już dzisiaj Miedziowe Rugby Lubin. – Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować czegoś zupełnie nowego! – zachęcają lubińskie rugbystki.

zaproszenie-2Miedziowe Rugby Lubin właśnie zakończyły pierwszą rundę Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby 7 sezonu 2016/2017. Po czterech turniejach lubińskie rugbystki okazały się sensacją sezonu! Beniaminek ligi zajmuje aktualnie 5. miejsce w tabeli. Kolejne mecze zaplanowano jednak dopiero na wiosnę.
– W tym tygodniu rozpoczynamy treningi skupiające się na przygotowaniach do rundy wiosennej. Chcemy jednak, by uczestniczyły w nich także nowe dziewczyny, z którymi – jeśli sumennie przetrenują z nami zimę i będą gotowe do walki na wiosnę – zawalczymy wspólnie o medale Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby 7 na wiosnę – tłumaczy zawodniczka Miedziowych Rugby Lubin, Marcelina Falkiewicz.
Wystarczą ciepłe i wygodne ciuchy oraz sportowe obuwie, resztę sprzętu zapewnia klub. Treningi będą prowadzone od podstaw i będą poprzedzone solidną rozgrzewką.
Trening obędzie się we wtorek, 15 listopada, o godz. 19.00 na oświetlonym orliku Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Wyszyńskiego, o tutaj: https://goo.gl/maps/xRinKdyxKKN2