To już tradycja, że Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Byłych Pracowników KGHM wspólnie wita lato. Każdego roku przy muzyce i dobrej zabawie załoga miedziowej spółki, która odpoczywa na emeryturze organizuje uroczystość na powitanie lata. Nie inaczej było w tym roku. Parkiet, doskonałe jedzenie i humory na najwyższym poziomie – tak było w niedzielę  3 lipca na lubińskim Ranczo. 

Do zabawy i relaksu nie trzeba nikogo namawiać, zwłaszcza na emeryturze. Taki jest cel imprez integracyjnych Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Byłych Pracowników KGHM.  Cieszyć się czasem po pracy, spotkać się z przyjaciółmi, pośmiać się i zrelaksować.

– Emerytura to nie koniec świata.  Jak co roku organizujemy powitanie lata. Liczyliśmy, że będzie więcej osób. Dziś jest jest około 160 uczestników. Dzisiejszy program jest dość urozmaicony – tańce, konkursy sprawnościowe. Ta impreza to nie wszystko. Robimy wspólne turnusy wczasowe, wody termalne, biesiady górnicze, hutnicze i mnóstwo jednodniowych imprez. Jako byli pracownicy KGHM integrujemy się. Po latach ludzie spotykają się i integrują. Bawimy się, bo o to nam chodzi, by  swój wiek emerytalny spędzać na wesoło – mówił Zbigniew Czerwonka , prezes Regionu Lubin Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów byłych pracowników KGHM. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę