Dzisiejsze spotkanie rozpoczęła tradycyjna krótka odprawa. Powitano uczestników i osoby z innych lokalizacji. Tym razem odwiedził nas Piotr Borowiecki z Krakowa, który biegł po raz 61 zaliczając dziewiętnastą lokalizację w Polsce. Gratulujemy i zapraszamy ponownie do pięknego Parku Wrocławskiego w Lubinie.

Bieg 55 był okazją do złożenia podziękowań i przyznania pucharu dla Naszej Redakcji, która jest patronem medialnym biegów Parkrun w Lubinie. Nasz dziennikarz obecny na biegu otrzymał upominek od firmy Ziaja za udział i pomoc w organizacji biegów parkrun Lubin.
Na mecie tym razem pierwszy zameldował się Darek Rudziewicz z czasem 21:22 a wśród pań Ela Rudziewicz. Będzie dzisiaj co świętować.
Mimo upału swój rekord osobisty uzyskał Stanisław Maziak oraz Andrzej Kucab.
PL_Image_1_2016_06_30W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych parkrun Polska bierze udział w Biegowym Wydarzeniu Roku 2016 i choć rywalizacja nie jest w parkrun najważniejsza, to w ramach plebiscytu chcemy zdobyć największą liczbę głosów i tym samym wygrać – mówi Prezes Parkrun Polska Jakub Fedorowicz.
Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Wystarczy wysłać SMS o treści BIEGI20 pod numer 70068 lub skorzystać z formularza.
Zwycięstwo byłoby podziękowaniem dla naszych wspaniałych uczestników i wolontariuszy dlatego z góry dziękujemy za każdy oddany głos – mówi koordynator parkrun Lubin Andrzej Sowa.
Za tydzień następne spotkanie, kolejny bieg, marsz w miłym towarzystwie. Więcej info ora wyniki na: www.parkrun.pl/lubin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę