Polkowickie lodowisko proponuje bezpłatną naukę jazdy na łyżwach pod okiem instruktorów dla wszystkich mieszkańców gminy. Zajęcia będą się odbywać podczas tercji.

Na naukę jazdy nie trzeba się dodatkowo zapisywać. Wystarczy przyjść na lodowisko i poprosić o instruktora. W ciągu dnia zajęcia będą prowadzić pracownicy działu organizacji imprez sportowych z Polkowickiego Przedsiębiorstwa Komunalnego.
– Bezpłatne zajęcia z podstaw jazdy na łyżwach prowadzone przez instruktorów, przeznaczone są dla dzieci i nie tylko! Przełamiemy strach wejścia na taflę lodowiska, przeprowadzimy indywidualną rozgrzewkę przy bandzie, a następnie nauczymy podstawowej prawidłowej techniki jazdy. Nie trzeba mieć swoich łyżew, można wypożyczyć. Dzieci zobowiązane są do posiadania kasku oraz rękawiczek – zachęca Martyna Mojsa, instruktorka jazdy na łyżwach oraz pracownik Działu Organizacji Imprez Sportowych PPK.
Natomiast, dodatkowo lekcje w podanych poniżej godzinach będzie prowadził instruktor Grzegorz Kamelski.
– wtorki i środy: 17.00-17.45 oraz 18.00-18. 45
– soboty: 11.00-11.45, 12.00-12.45 oraz 13.00-13.45
– Wszystkich zainteresowanych zapraszam na zajęcia. Do zobaczenia na lodowisku – zachęca na swoim facebooku Grzegorz Kamelski.

Poprzedni artykułPolkowice pracują nad budżetem
Następny artykułPłomień pojednania w Polkowicach