Trwają prace nad przyszłorocznym budżetem Gminy Polkowice. Swoje sugestie co do projektu przygotowywanego przez burmistrza Polkowic, zgłosili także radni na komisjach Rady Miejskiej. Obecnie burmistrz Polkowic zapoznaje się z wnioskami komisji i poddaje je wnikliwej analizie.
– Już teraz można powiedzieć, że część zgłoszonych propozycji jest bardzo interesująca i wnosi pozytywny wkład w kształt przyszłorocznego budżetu. Jednak są wśród nich takie, które mogą mieć negatywny wpływ na bezpieczeństwo finansów gminy – mówi burmistrz Polkowic, Łukasz Puźniecki.
W najbliższym czasie burmistrz Polkowic rozpocznie kolejny etap prac nad budżetem, by 28 grudnia finalnie Rada Miejska przyjęła projekt budżetu. W tym celu Burmistrz planuje spotkać się ze wszystkimi klubami radnych. W tych dalszych pracach bez wątpienia będzie chciał wykorzystać także cenne doświadczenie wieloletnich samorządowców, takich jak Wiesław Wabik, były burmistrz Polkowic.
Warto dodać, że pomimo obaw radnych opozycyjnych, tegoroczny budżet Gminy Polkowice zamknie się nadwyżką w wysokości ponad 10 mln zł.

Poprzedni artykułBożonarodzeniowe ozdoby od niepełnosprawnych z Przytuliska – FOTO
Następny artykułNauczą jazdy na łyżwach… ZA DARMO