Burmistrz Polkowic zaprasza mieszkańców do udziału w obchodach Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Kotyliony i chorągiewki mile widziane.

W najbliższy poniedziałek, 2 maja, na polkowickim Rynku zostanie uroczyście wciągnięta na maszt biało-czerwona flaga. Uroczystość rozpocznie się tuż po godz. 12. Obok władz samorządowych wezmą w niej udział m. in. poczty sztandarowe polkowickich podstawówek oraz uczniowie klasy mundurowej Zespołu Szkół w Polkowicach. Burmistrz Polkowic jak co roku zaprasza mieszkańców do czynnego udziału w tym wydarzeniu.

Jest to jeden z tych szczególnych dni w roku, kiedy możemy zamanifestować swój patriotyzm i przywiązanie do narodowych barw. Polkowiczanie zawsze chętnie brali udział w tego typu wydarzeniach, dlatego i tym razem serdecznie zapraszam naszych mieszkańców do przyjścia na rynek i wzięcia udziału w tym wydarzeniu – zachęca Łukasz Puźniecki, burmistrz Polkowic.

Na miejscu każdy chętny będzie mógł otrzymać od organizatorów biało-czerwoną chorągiewkę. Mile widziane będą także kotyliony w barwach narodowych, wpięte do ubrań. W programie uroczystości, oprócz wciągnięcia barw narodowych na maszt przy dźwiękach Mazurka Dąbrowskiego, jest także wspólne zdjęcie uczestników które będzie wykonane z drona.

Poprzedni artykuł„Strefa dla Biznesu” w Polkowicach
Następny artykułZałoga ZWR pokazała, jak przerabia się rudę – FOTO