ZZPD O/ZG Lubin pożegnał lato. Festyn zorganizowany w Kłopotowie skupił blisko 100 osób. Pomyślano przede wszystkim o najmłodszych, bo to dla nich z myślą o czerwcowym Dniu Dziecka miała się odbyć ta impreza. Zadbano o konkursy, zabawy, nagrody i niecodzienne atrakcje. Nie zapomniano tez o dorosłych, którzy wyśmienicie bawili się biorąc udział w paintballowych zmaganiach.

Miała być przednia zabawa z okazji Dnia Dziecka, ale w czerwcu się nie udało z powodu pandemii koronawirusa. W myśl starego przysłowia – co się odwlecze, to nie uciecze – zarząd Związku Zawodowego Pracowników Dołowych oddział ZG Lubin przygotował przednią imprezę na zakończenie lata. 29 sierpnia 2020 w gospodarstwie agroturystycznym w Kłopotowie  bawiły się przede wszystkim dzieci, bo przecież to dla nich miała być czerwcowa zabawa. Mnóstwo zabaw konkursów, nagród, animatorzy, dmuchańce, aktywne zmagania ruchowe – słowem wiele atrakcji dla najmłodszych, ale przy nich bawili się też dorośli. W sumie w wydarzeniu wzięło udział blisko 100 osób. Festyn na zakończenie lata, ale z okazji Dnia dziecka miał miejsce w gospodarstwie agroturystycznym w Kłopotowie.

– O atrakcje dla najmłodszych zarówno te manualne, jak i sportowe zadbali animatorzy z firmy PPHU Koń-Miś ze Ścinawy. Był tor przeszkód dla dzieci, mecz mam w Bumper Ball, Qwiz Omnibuz, przeciąganie liny, strzały na bramkę, konkurs plastyczny, a dla dorosłych Paintball. Na pewno nikt się nie nudził – zapewniał przewodniczący ZZPD O/ZG Lubin Piotr Marczuk.

Poprzedni artykułZderzenie czołowe pod Gwizdanowem – FOTO
Następny artykułRozpoczęcie roku szkolnego w reżimie sanitarnym