Bieg charytatywny dla Adama Mikosia dopiero 5 września, ale lubińscy biegacze już szykują trening przed tym wydarzeniem. W czwartek 20 sierpnia popołudniu ruszą w trasę w Koźlicach, by przygotować się do wrześniowej trasy. Dystans to 5400 metrów leśnymi ścieżkami na Grzybową Górę i z powrotem na linię startu, czyli okolice świetlicy wiejskiej w Koźlicach.

W czwartek 20 sierpnia o godzinie 18.30 w Koźlicach odbędzie się rozgrzewkowe przygotowanie do biegu charytatywnego dla Adama Mikosia które organizuje Stowarzyszenie Grzybowa Góra. Trasa zarówno treningowa, jak i ta 5 września prowadzi na Grzybową Górę i ma ponad 5 km.

Poniżej link do wrześniowego wydarzenia:

https://facebook.com/events/s/iv-charytatywny-bieg-na-grzybo/755424451898392/?ti=cl

Zanim jednak odbędzie się impreza 5 września pełna wielu atrakcji lubińscy biegacze zapraszają na rozgrzewkę i przypomnienie trasy.

Połączymy przyjemne z pożytecznym, bo przy okazji będziemy nagrywać z treningu filmik, który będzie wykorzystany do spotu reklamującego bieg, który odbędzie się 5 września. Trasa biegnie przez Grzybową Górę i ma około 5 kilometrów. Tempo bardzo wolniutkie. Chcesz pomóc, pobiegać i zostać aktorem, to widzimy się w czwartek 20.08.2020 o godzinie 18.30 w świetlicy w Koźlicach – mówią do wszystkich organizatorzy.

Bieg charytatywny dla Adama będzie miał miejsce w sobotę, 5 września 2020. Cała impreza rozpoczyna się już o 11:00 i potrwa do około 18:00. Cel jest prosty. Zbiórka pieniędzy dla Adama Mikosia. Przy tym organizatorzy chcą promować sport, zdrowy styl życia, ale też Koźlice, jako atrakcyjną miejscowość do aktywnego spędzania czasu w pięknych okolicach.

Trasa biegu poprowadzi leśnymi ścieżkami turystycznymi w Koźlicach. Biuro zawodów usytuowane będzie przy Świetlicy Wiejskiej i będzie czynne od 09.00– 10.45.

Każdy uczestnik „IV Charytatywnego Biegu Na Grzybową Górę” ma obowiązek zapoznać się z regulaminem i zobowiązany jest do jego przestrzegania. Ci, którzy nie skończyli 18 lat, potrzebują na udział zgody rodziców lub opiekunów prawnych.

W związku z panującą pandemią COVID-19 każdy uczestnik biegu oraz kibic zobowiązany będzie do złożenia pisemnego oświadczenia przy wejściu na imprezę, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Nie obejdzie się również bez maseczek ochronnych i obowiązkowej dezynfekcji dłoni. Zakrywanie ust i nosa obowiązywać będzie w strefie bufetu. Nadzór nad przestrzeganiem zasad obejmie ekipa organizatorów oraz wolontariuszy, którzy będą dbać o to, aby nie przebywało więcej niż 150 uczestników. Za powstałe skupiska ludzi poza strefą zawodów organizator nie ponosi odpowiedzialności, jednakże będzie się starał dbać, by takie nie powstawały. Organizatorzy przypominają też, należy zachować od pozostałych uczestników imprezy odległość, która wynosi 1,5 m.

Zapisy na bieg będą miały miejsce w dniu zawodów w Biurze. Płata dla każdego uczestnika to 20 zł, a każdy uczestnik biegu otrzyma gorący posiłek regeneracyjny.

Organizator zapewnia pamiątkowe medale dla uczestników, którzy dobiegną i przekroczą linię mety.
Aleksandra Kurek: 508 774 645
Tomasz Chmielowiec: 509 582 230

fot. archiwum

Poprzedni artykułŚwięto kolorów, czyli kolorowe szaleństwo w Lubinie
Następny artykułCentrum miasta w ciemnościach. Tauron sprawdza przyczyny