Lubinianie poinformowali nas o ciemnościach, jakie zapadły w centrum miasta m.in. w okolicy ulic Sikorskiego czy tez Odrodzenia. Rzecznik prasowy Tauron – Dystrybucja jest na etapie uzyskiwania informacji, co jest przyczyną awarii ulicznego oświetlenia w centrum miasta. Na pewno nie jest to planowe wyłączenie energii.

 

O planowanych wyłączeniach i zgłoszonych już do tauron – Dystrybucja awaraiach można przeczytać na stronie dostawcy energii elektrycznej pod linkiem: https://www.tauron-dystrybucja.pl/wylaczenia

O obecnej awarii oświetlenia lamp ulicznych przy m.in. ul. Sikorskiego czy Odrodzenia w Lubinie 17 sierpnia nie ma tam informacji. Obecnie oczekujemy na komentarz rzecznik prasowej Tauron – Dystrybucja. Mieszkańców prosimy o ostrożność i wyposażenie się w dodatkowe oświetlenie podczas poruszania się ulicami miasta. 

 

Apelujemy również, by wszelkie awarie natychmiast zgłaszać albo do zarządców spółdzielni czy wspólnot na numery dyspozytorów dyżurujących lub też bezpośrednio na stronie Tauron Dystrybucja w wyżej umieszczonym linku. 

fot. czytelnik

Poprzedni artykułNajpierw trening w Koźlicach potem bieg. Wszystko dla Adama
Następny artykułKino pod chmurką na zakończenie wakacji