Festiwal Kolorów w Lubinie już w niedzielę 23 sierpnia. Miłośnicy nietypowych zabaw na pewno znajdą tam coś dla siebie. Kolorowe proszki, DJ’e, muzyka i mnóstwo innych atrakcji. Są też nagrody do wygrania dla tych, którzy rozpromują zabawę.

Holi Święto Kolorów odbędzie się na terenach zielonych przy Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Odrodzenia 28 już 23 sierpnia. Ci, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach zabawy, wspomnienia mają kolorowe. Organizatorzy zapraszają do wygrania darmowych kolorowych proszków. Zasady są proste.

Zaproś wszystkich znajomych do wydarzenia. Minimum 300 osób. Udostępnij wydarzenie na swojej tablicy na FB. Napisz na tablicy eventu ZAPROSZONO i podaj liczbę zaproszonych osób. Pierwsze 30 osób, które to zrobi, zgarnie duży ZAPAS PROSZKU!Przygotowaliśmy dla Was aż 9 kolorów proszków. Nasi DJe zagrają tak, abyście nawet na moment nie przestali się bawić. Kolorowa wata cukrowa. Kolorowe okulary. Bazooki CO2. Strefa foodtruck. Daj się ponieść kolorowemu szaleństwu. Przyjdź ze swoimi znajomymi i wspólnie pokolorujcie się nawzajem w rytm najlepszej muzyki granej przez naszych Dj’ów – piszą na wydarzeniu na portalu facebooka organizatorzy.

Imprezę zaplanowano od 14.00 do 19.00
Wstęp jest bezpłatny, ale ważną informacją jest, że ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.
Film z zeszłego roku można obejrzeć pod linkiem:

https://www.facebook.com/HoliFestivalPoland/videos/619290985215145/

Poprzedni artykułArtystyczna akcja w Polkowicach
Następny artykułNajpierw trening w Koźlicach potem bieg. Wszystko dla Adama