„Letnie szaleństwa w Aquaparku” to nowa akcja Centrum Kultury i Aquaparku Polkowice – wakacyjna propozycja dla mieszkańców. Akcja skierowana jest przede wszystkim do dzieci od szóstego roku życia, opiekunów dzieci do dwunastego roku życia, uczniów szkół podstawowych i średnich oraz studentów. Bilet na 1,5 godzinną zabawę w basenie za złotówkę.

Nowa akcja Centrum Kultury i Aquaparku Polkowice „Letnie szaleństwa w Aquaparku” skierowana jest do polkowiczan. Trwać będzie do końca wakacji, do 31 sierponia.

– Bardzo mi zależy na tym, by zapewnić polkowiczanom usługi jak najwyższej jakości – mówi Łukasz Puźniecki, Burmistrz Polkowic. – Zawsze próbuję znaleźć rozwiązania nawet najtrudniejszych problemów. Mam nadzieję, że akcja promocyjna w Aquaparku choć w części zrekompensuje mieszkańcom brak możliwości skorzystania w Polkowicach z basenów zewnętrznych, które nie przechodziły generalnego remontu przez ostatnie 22 lata – dodaje burmistrz.

Akcja skierowana jest przede wszystkim do dzieci od szóstego roku życia, opiekunów dzieci do dwunastego roku życia, uczniów szkół podstawowych i średnich oraz studentów, którzy mogą nabyć bilet na 1,5 godziny basenowych zabaw za złotówkę. Bilety można zakupić w kasach: Galerii „Rynek 26” (poniedziałek-wtorek w godz. 10-18, środa-niedziela w godz. 10-20), Centrum Kultury przy ul. Skalników 4 (poniedziałek-piątek w godz. 7-15), Kina przy ul. Dąbrowskiego 1 (przed seansami filmowymi) oraz w świetlicy wiejskiej w Sobinie (poniedziałek-piątek w godz. 7- 15).

Organizatorzy zachęcają, aby przed udziałem w akcji „Letnie szaleństwa w Aquaparku” zapoznać się regulaminem.  Znajduje się na stronie internetowej Centrum Kultury.

 

Poprzedni artykułReferendum w Ścinawie coraz bliżej
Następny artykuł„Rondo Pracowników LSSE” w Polkowicach