Zaginął Benek – przyjazny kangur z Bajkowej Krainy. Dzisiaj był widziany w okolicach ul. Różanej w Oborze.

Benka nie ma od wczoraj. Właściciele szukają zwierzęcia, jednak dopiero dzisiaj okazało się, że ucieczka kangura nie jest przypadkowa. Ktoś podniósł siatkę ogrodzeniową i utworzyło się pod nią przejście, którym Benek wyszedł w teren. – Jest bardzo przyjazny, słucha się. Jak go ktoś zobaczy to wiadomo, na ręce go nie brać, ale prosimy o szybką informację. Chcemy, aby Benek wrócił do domu – mówi Pani Mariola z Bajkowej Krainy w Oborze.

Kangur Benek ma pięć lat dzisiaj około godziny 13 widziano go w okolicach ul. Różanej i ten fakt został uwieczniony na filmie przez mieszkańców Obory, którzy użyczyli nam materiał video. Na miejsce wezwano policję informując o nietypowym w naszej strefie klimatycznej zwierzęciu. Kangur zanim przyjechali policjanci i opiekunowie zwierzęcia, spokojnie oddalił się w las.

Kangur Benek tak jak inne zwierzęta m.in. pawie, owce, kozy, czy alpaki, mieszka w w Oborze, koło Lubina w Bajkowej Krainie, która zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych w tym urodzin dla dzieci.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.