Czujność sąsiadów pozwoliła na szybkie ugaszenie pożaru, do którego doszło w jednym z garaży przy rondzie na ul. Piłsudskiego. Straty poniesione przez właścicieli są minimalne.

Całe zdarzenie miało miejsce przed godziną 21 na terenie garaży szeregowych przy rondzie na ul. Piłsudskiego w kierunku Osieka. 

Jeden z właścicieli garaży poczuł swąd i zauważył wydobywający się dym z komina wentylacyjnego nad jednym z boksów. Niezwłocznie powiadomił straż pożarną, która na miejsce wysłała dwa zastępy.

Po przybyciu na miejsce strażacy przy pomocy kamery termowizyjnej znaleźli miejsce w którym rozwijał się ogień. Kiedy udało się dostać do środka garażu, niezwłocznie zaczęli gasić przy pomocy jednego prądu wody. Na szczęście ogień nie rozwinął się za bardzo, została nadpalona płyta wiórowa wisząca na ścianie. 

Po ugaszeniu pożaru i sprawdzeniu kamerą termowizyjną, miejsce zdarzenia zostało przekazane właścicielom pomieszczenia. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w garażu.

Poprzedni artykułRaport – koronawirus stan na 15 kwietnia – pierwsze zarażenie w Ścinawie
Następny artykułSzukają kangura Benka. Widziano go w Oborze (VIDEO)

1 KOMENTARZ

Comments are closed.