Natalia Szroeder, Piotr Cugowski, Joanna Woś, Marcin Bronikowski, Jan Karpiel Bułecka i Górale to gwiazdy Gali Noworocznej 2020 organizowanej przez miedziową spółkę. Tegoroczna Gala odbędzie się w Głogowie 1 lutego o godzinie 16:00.

Uroczyste koncerty na rozpoczęcie nowego roku to kulturalna tradycja regionu, od lat pielęgnowana przez KGHM Polska Miedź. Tegoroczna Gala odbędzie się 1 lutego o godzinie 16.00 w kościele Parafii p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Głogowie.

Koncert to wyjątkowa produkcja, przygotowana specjalnie dla KGHM, z udziałem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Przemysława Neumanna oraz znanych szerokiej publiczności utalentowanych artystów.

Wystąpią gwiazdy estrady: Natalia Szroeder, Piotr Cugowski, Jan Karpiel Bułecka i Górale, a także wybitni śpiewacy operowi Joanna Woś oraz Marcin Bronikowski. W repertuarze nie zabraknie polskich kolęd i pastorałek. Galę poprowadzi Anna Popek.

– Na Galę Noworoczną zapraszamy naszych pracowników, ich rodziny oraz mieszkańców regionu. Popularność poprzednich koncertów pokazuje, że wydarzenie ma wiernych słuchaczy. Wierzę, że tegoroczne otwarcie roku dostarczy uczestnikom wyjątkowych wrażeń – powiedział Marcin Chludziński, Prezes KGHM Polska Miedź S.A.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Część miejsc siedzących jest zarezerwowana dla osób z zaproszeniami. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona

inf KGHM, fot archiwum