W najbliższy weekend w hali sportowej w Lubinie odbędzie się VII wystawa psów rasowych organizowana przez legnicki oddział Związku Kynologicznego w Polsce. Na wystawę przyjedzie 2300 czworonogów z 19 krajów.

18 i 19 stycznia w hali sportowej przy ulicy Odrodzenia w Lubinie odbędzie się VII wystawa psów rasowych. Do stolicy polskiej miedzi przyjadą psiaki z Tajlandii, Stanów Zjednoczonych, Japonii i całej Europy. W sumie na wystawę zgłoszono prawie 2300 czworonogów z 233 ras.

– Bardzo dużo piesków nas odwiedzi. Cieszymy się, ale martwimy się, by chwilami nie było zbyt ciasno. Goście przyjadą do nas z 19 krajów. Najwięcej z Polski i Europy, ale będą też z egzotycznych krajów. Oceniać będą sędziowie rangi międzynarodowej. Najważniejszą konkurencję będzie sędziowała sędzia z Kanady – mówi Beata Kujawska przewodnicząca legnickiego Oddziału Związku Kynologicznego w Polsce

Wystawa rozpoczyna się w sobotę o godzinie 10:00. Finały najpiękniejszych psiaków zaplanowano na godzinę 16:00. Bilety wstępu to koszt 10 zł dla dorosłych, 5 zł dla dzieci, zaś maluchy poniżej 7 roku życia wchodzą za darmo. 

Poprzedni artykułPolska Wystawa Gospodarcza z udziałem KGHM
Następny artykułWolontariusze KGHM rozdali prezenty