Najpierw Guldan, teraz Starzyński – obaj zawodnicy związali się z Zagłębiem Lubin na dłużej. Filip Starzyński podpisał trzyletni kontrakt z klubem 16 stycznia. Niestety tylko do końca czerwca z Miedziowymi zostanie Czerwiński i Kopacz. Na obozie w Turcji, na który wyjeżdżają piłkarze z Lubina, testowanych będzie dwóch nowych zawodników.

15 stycznia Lubomir Guldan podpisał kontrakt z klubem Zagłębie Lubin. Zostanie z Miedziowymi do końca czerwca przyszłego roku. 16 stycznia przedłużono współpracę z Filipem Starzyńskim. Związał się Zagłębiem na trzy lata.

– Jestem bardzo zadowolony, ze doszliśmy do porozumienia z klubem. Czuję się tutaj bardzo dobrze w Lubinie, zarówno ja , jak i moja rodzina. Klub jest dobrze zorganizowany i ma wszystko żeby żeby odnosić jak największe sukcesy – mówił podczas konferencji p[rasowej 16 stycznia Filip Starzyński.

– To były rozmowy profesjonalne i fair, które na końcu odnisoły sukces. Nie było łatwo, bo włączył się jeden z klubów w Polsce, któremu też na pewno bardzo zależało na tym kontrakcie,a le myślę, że było też dużo innych względów oprócz pieniędzy. To jest to, że Filip tutaj dobrze się czuje i chciałby spędzić następne lata tutaj i wesprzeć ten zespół – dodawał prezes klubu Artur Jankowski.

Miedziowi wyjeżdżają na obóz szkoleniowy do Turcji, podczas którego testowani będą potencjalni nowi zawodnicy.

Mamy testy dwóch nowych zawodników – jednego na pozycji prawego obrońcy i środkowego z lewą nogą. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Będą od początku do czasu podjęcia decyzji prze trenera czy pracujemy z nimi dalej czy nie . Jeżeli pracujemy to zostają, jeżeli nie to musimy szukać dalej wzmocnienia – mówił Artur Jankowski, ale nie zdradzał nazwisk piłkarzy.

Poprzedni artykułNie jesteśmy patologią. Szarpaninę sprowokował ratownik medyczny. Monitoring to pokaże
Następny artykułPolska Wystawa Gospodarcza z udziałem KGHM