3 listopada w Oborze odbędzie się druga edycja biegu pod nazwą – Oborska pętla. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00. Organizatorzy zadbali o mnóstwo nagród i niespodzianek. W tym roku będą dwa dystanse. Zapisy już trwają.

Bieg Oborska Pętla będzie miała miejsce już po raz drugi. Start zaplanowano z okolic świetlicy w Oborze. Ubiegłoroczne powodzenie imprezy zachęciło organizatorów, czyli Stowarzyszenie Madness i ZG Run do kontynuowania imprezy.

Mamy dobre warunki świetną trasę i znakomitych ludzi. Rok temu przygotowaliśmy zmagania na 5 km, tym razem postaraliśmy się o 5 i 10 km. Stowarzyszenie Madness to organizacja gier zespołowych a bieg to ogromne zaangażowanie ZG Run, którym bardzo dziękujemy za współpracę. Dziękujemy też partnerom naszego biegu, czyli Sołtysowi Obory, Gminie Lubin, RCS, RX Fitness, Float Lubin, Filar Nieruchomości, Tartan Volley Team Lubin, Jeronimo Martins Polska S. A. oddział Lubin i całej pozostałej grupie partnerów technicznych i medialnych. Zapraszamy chętnych do współpracy, mamy jeszcze wolne miejsca. Każdy, kto się pojawi na biegu będzie zadowolony, dla najmłodszych będą dmuchańce i opieka animatorów. Dla dorosłych zaś dobrze przygotowana i oznaczona trasa, z pomiarem czasu, a po biegu medal, kubek, posiłek, baton energetyczny, woda, upominki pakietowe, ciekawe nagrody dla najlepszych i losowanie nagród pośród wszystkich uczestników oraz inne niespodzianki – zachęca do udziału Jakub Plewko z ZG Run.

Warunkiem udziału w biegu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.feniks-timing.pl lub w Biurze Zawodów oraz dokonanie opłaty startowej. Udział w biegu może wziąć maksymalnie 200 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Poprzedni artykułKGHM: nagroda Polskiego Kompasu dla Globalnego Czempiona
Następny artykułDebiut obligacji KGHM