Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie prowadzą poszukiwania zaginionej 15 – letniej Marii Nowak. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynika, iż nieletnia widziana była po raz ostatni w dniu 02.08.2019 roku w godzinach porannych.

 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubinie prowadzą poszukiwania zaginionej Marii Nowak. Z informacji przekazanych przez rodzinę zaginionej wynika, iż nieletnia widziana była po raz ostatni w dniu 02.08.2019 roku w godzinach porannych.Każdy, kto mógł widzieć zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej policji prowadzą czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionej 15 –letniej dziewczyny, mieszkanki Lubina.

ZAGINIONA:
Maria Nowak

lat 15
zam. Lubin, ul. Gwarków

Zaginiona ostatnio widziana była w dniu 02 sierpnia  w godzinach porannych. Nieletnia samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania bez zgody rodziców i do chwili obecnej nie powróciła.

RYSOPIS:

wiek 15 lat, wzrost 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długość do ramion kolor czarny, nos prosty. Zaginiona posiada tatuaż na lewym ramieniu kształt róża.

Osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia bądź ustalenie obecnego miejsca pobytu  nieletniej proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP Lubin, tel. 76/ 8406220 lub z najbliższą jednostką Policji.

inf mł. asp. Anna Szajbler, Zespół ds. Profilaktyki Społecznej  KPP Lubin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę