Lubińska firma Projekt Multimedia z Lubina jako jedyna firma z Polski będzie walczyć o statuetkę AV Awards 2019 w Londynie. Okazję na ważne światowe wyróżnienie lokalnej firmie dała realizacja projektu nowoczesnej Mediateki w Ostrowie Wielkopolskim. Projekt lubinian znalazł się wśród 73 zakwalifikowanych do finału spośród 700 zgłoszonych inwestycji. Projekt Multimedia powalczy z pomysłami z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Rosji w kategorii “Education Project of the Year”.

W corocznym plebiscycie startują firmy z branży audiowizualnej z całego świata, prezentując najlepsze i najbardziej zaawansowane technologicznie inwestycje. Grono jurorów składa się z najwybitniejszych specjalistów, a proces oceniania jest niezwykle rygorystyczny. W tym roku padł rekord. Zgłoszono aż 700 projektów z całego świata. Sędziowie zmuszeni byli dokonać dwuetapowej selekcji. Ostatecznie wybrano 73 realizacje, które podzielono na 10 kategorii. Spółka Projekt Multimedia, która zajmowała się instalacją urządzeń oraz integracją systemu audiowizualnego w ostrowskiej placówce, jako jedyna firma z Polski będzie walczyć o statuetkę AV Awards 2019. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 11 października, podczas uroczystej gali w Londynie. Przypomnijmy, że to już kolejna nominacja dla tej inwestycji. W grudniu 2018 roku Mediateka zakwalifikowała się także do finału międzynarodowego konkursu InAVation Awards 2019.

Jesteśmy niezwykle dumni, że każda z naszych realizacji zyskuje uznanie międzynarodowego Jury. W takich konkursach, jak AV Awards czy InAVation Awards startują inwestycje o nieporównywalnie większych budżetach i większym rozmachu. Tym bardziej cieszy, że grono branżowych specjalistów kwalifikuje nasze projekty, spośród setek innych z całego świata do walki o główne nagrody. Świadczy to o tym, że wykonujemy instalacje na najwyższym poziomie, a także utwierdza nas w przekonaniu, że warto angażować się całym sercem w każdą realizację, gdyż nasze poświęcenie i ciężka praca przynoszą wspaniałe efekty – mówi Łukasz Skibiński, dyrektor pionu projektów i wdrożeń w firmie Projekt Multimedia.

 inf. Projekt

Foto: Agnieszka Potocka / Projekt Multimedia Sp.z.o.o.

Poprzedni artykułPOrozmawiajmy, czyli Koalicja omawia Szóstkę Schetyny
Następny artykułGórnicy – wolontariusze z HDK Maltański Legion znowu niosą pomoc – FOTO