Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie poinformowało o terminie VI Biegu papieskiego. Wydarzenie cieszące się ogromną popularnością w tym roku będzie miało miejsce 11 maja. Zapisy powinny ruszyć 26 marca.

VI Bieg Papieski odbędzie się 11 maja 2019 o godz. 18:18. Biegacze ruszą spod Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubinie. Meta usytuowana zostanie w samym środku Hali RCS.

– Motywem przewodnim Biegu Papieskiego jest uczczenie kanonizacji Papieża Jana Pawła II oraz wspólne przebiegnięcie ulicami Lubina dystansu ok. 5000 m przez uczestników ubranych w identyczne koszulki. Zapisy prowadzone będą poprzez stronę: www.rcslubin.pl oraz www.super-sport.com.pl Nowością są w tym roku zapisy elektroniczne na biegi młodzieżowe. Po raz pierwszy w historii na biegi przedszkolaków oraz biegi szkolne stworzyliśmy osobne panele do zapisów elektronicznych. Do udziału w imprezie zapraszamy zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych początkujących, oraz wszystkich, którzy mają ochotę aktywnie spędzić ten wolny czas. Bieg ma na celu popularyzację biegania wśród dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych oraz świetną zabawę – pisze w informacji prasowej Sabrina Trzeciak z RCS w Lubinie.

Zapisy do biegu ruszą najprawdopodobniej we wtorek 26 marca 2019.

Poprzedni artykułPosprzątajmy razem teren pętli na Przylesiu – jest tragicznie
Następny artykułDamski bokser zatrzymany. Usłyszał zarzuty

2 KOMENTARZE

Comments are closed.