Rosjanie są zadowoleni z maszyn z KGHM Zanam. Dodajmy, że prezentowana na zdjęciu maszyna jest produkcji KGHM ZANAM, a stoi przy wjeździe do rosyjskiego miasta Gaj.

Trwa dobra passa eksportowa KGHM ZANAM. W dniach 24-25 stycznia br. podczas wizyty członków Zarządu KGHM ZANAM, prezesa Bernarda Cichockiego i wiceprezesa Artura Pawlusia, w Kopalni PAO GAISKI GOK sfinalizowano umowę na dostawę 9 ładowarek ŁK-1M do rosyjskiego kombinatu górniczego.

Zawarty kontrakt to efekt konsekwentnie realizowanej przez Zarząd Spółki strategii ekspansji zagranicznej firmy poprzez zwiększanie zaangażowania na rynkach światowych i dywersyfikację działalności zagranicznej.

– Klienci oczekują obecnie gotowych rozwiązań kupując sprzęt, chcą mieć pełne wsparcie ze strony jego producenta podczas wieloletniej eksploatacji. Firma KGHM ZANAM posiada potencjał i zasoby do kompleksowej realizacji inwestycji od projektu, poprzez produkcję sprzętu, jego dostawę, montaż i uruchomienie, aż po pełną obsługę serwisową – podkreśla Bernard Cichocki, Prezes Spółki. Dodaje on również, że na tym fundamencie spółka rozwija się w kraju i za granicą, a dzięki temu jest zdolna do jeszcze efektywniejszej konkurencji ze światowymi potentatami w branży.

Podczas spotkania, strona rosyjska zapewniła Zarząd Spółki o chęci dalszej współpracy w kolejnych latach, argumentując to niezawodnością maszyn produkcji KGHM ZANAM.

Poprzedni artykułAkcja prędkość i ponad 33 ukaranych kierowców
Następny artykułZmiany w szkołach średnich w Lubinie znienacka i bez zapowiedzi. Czy będzie chaos?