Zawodnicy z KGHM na podium na ultramaratonie zielonogórskim. Zawodnicy klubu sportowego KGHM ZG RUN. Wywalczyli II 2 miejsce. Sztafeta czteroosobowa do pokonania miała 110 km.

Ważne osiągnięcie biegaczy z KGHM ZG RUN na początek roku 2019.

Gratulujemy naszym zawodnikom za włożony wysiłek na tych zawodach. Sezon jeszcze w pełni się nie zaczął, a już udowadniają swoją wysoką formę, oby tak dalej. Gratulacje również dla naszego zawodnika Fabiana Sternika, który pobiegł tym razem w drużynie swojego trenera Adama Draczyńskiego. Gratulacje również dla zawodników, którzy przebiegli indywidualnie ten dystans – mówi prezes klubu Plewko Jakub. –  W naszej drużynie srebro wywalczyli Komendancki, Świercz, Pieniążek oraz Szczepański. W zawodach brali również udział Głowacki, Magiera, Zientara oraz Zuzanna i Mirosław Piosik – dodaje szef klubu.

Poprzedni artykułBezpieczna Kobieta po raz dziesiąty. Trwają zapisy na bezpłatny kurs samoobrony
Następny artykułDrugi nabór doktorantów