Gmina Lubin pomyślała o tych mieszkańcach, którzy nie mogli wziąć udziału w konsultacjach społecznych na temat zmiany granic Gminy. w piątek 15 lutego będzie okazja, by wyrazić swoje zdanie. 

 

Na profilu Gminy Lubin na portalu społecznościowym  facebooka czytamy:

“Jutro 15 lutego 2019  w Krzeczynie Wielkim oraz Miroszowicach działać będą punkty konsultacyjne, w których mieszkańcy będą mogli wyrazić swoje stanowisko w sprawie zmiany granic Gminy Lubin, tj. przyłączenia siedmiu naszych sołectw do Lubina.
W Krzeczynie Wielkim punkt działać będzie w godzinach 15.00 do 18.00 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej, a w Miroszowicach w godzinach 18.00 – 20.00 w świetlicy wiejskiej. Punkty konsultacyjne są dedykowane tym mieszkańcom, którzy z różnych powodów nie mogli wziąć udziału w styczniowych zebraniach wiejskich, nie wypełnili również ankiety na temat zmiany granic podczas domowych wizyt komisji konsultacyjnej.
Takie punkty uruchamiane są we wszystkich sołectwach. Od 25 lutego do 8 marca można będzie wypełnić ankietę także w Urzędzie Gminy Lubin przy ul. Księcia Ludwika I nr 3”.

inf.fot. Gmina Lubin