Prace na przejeździe kolejowym na ulicy Legnickiej w Lubinie miały zakończyć się 15 lutego. Był to już trzeci podawany przez Polskie Linie Kolejowe termin. Modernizacja zaczęła się tam 18 stycznia i w pierwotnym zamiarze miała być praktycznie błyskawiczna. Najpierw otwarcie przejazdu dla ruchu kołowego miało nastąpić po 4 lutego, potem po 7 lutego. Teraz kierowcy liczyli, że po 15 lutego pojadą już wygodnie w stronę Legnicy. Nic  z tego. 

– Główny wykonawca poinformował nas, że firma, która realizuje asfaltowanie na przejeździe w Lubinie na ulicy Legnickiej niestety zrezygnowała z wykonania usługi i musi poszukać kolejnego wykonawcę. W związku z tym termin wykonania prac na tym przejeździe przesuwa się na koniec lutego. Bardzo nam przykro z tego powodu, że wykonawca nie dał rady w terminie wykonać prac na tym przejeździe prosimy jeszcze o cierpliwość – mówi Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy Polskich Linii Kolejowych. 

Nadal obowiązują objazdy. 

4 KOMENTARZE

  1. Jaja sobie robia!!!
    Mieszkam na przemyslowej i szlak mnie trafia!!
    Zastanawiam sie czy nie zablokowac autem torow dla pociagow na miesiac!!!
    Niech poczuja barany jak to jest!!!!

  2. To jest paranoja ! Setki aut dziennie tam jeździ i nie mogą się wyrobić, kto w ogóle wpadł na pomysł by przejazd robić zimą? Ktoś tutaj nie myśli. Ciekawe kiedy to się skończy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę