Bardzo ciekawie zapowiada się event organizowany przez Cuprum Arena, którego partnerem sportowym jest klub Quanfit. Dla tych co preferują zdrowy tryb życia, dbają o kondycję fizyczną, albo chcą zacząć dbać o zdrowe ciało, będzie to wyjątkowa okazja!

W sobotę 19 stycznia Cuprum Arena w Lubinie będzie tętniła życiem. Hasło „w zdrowym ciele zdrowy duch” nabierze pełnego znaczenia. Początek treningów i spotkań z instruktorami Quanfit już o godzinie 11.

Weź ze sobą strój, matę i przyjdź do Cuprum Arena. Potrenuj z Fit Lovers i skorzystaj z rad specjalistów. Badanie składu Twojego ciała – gratis.

Rozpoczynamy pełnymi dynamiki zajęciami Fit Body, angażującymi wszystkie partie ciała. Po wywiadzie z Fit Lovers, o godz 12:40 będzie można spróbować swoich sił na profesjonalnym rowerze do indor cyclingu. Dla wszystkich, którzy zdecydują się na wspólny trening Quanfit przewidział atrakcyjne nagrody. Następną atrakcją będzie Yoga Challenge – także z Fit Lovers, a zaraz po tym, o godz 13:30 pokaz energetycznej Zumby w wykonaniu trenerk i klubowiczek Quanfit.

Główny trening z LovFit ers zaplanowany jest na godzinę 14 i odbędzie się Atrium Cuprum Arena. Będzie można potrenować z Pam i Matti. Po treningu z Fit Lovers, Quanfit proponuje jeszcze ,,plank challenge” dla najwytrwalszych i chętnych do wspólnej zabawy. Będzie wiele nagród, a wśród nich 60 bezpłatnych wejściówek do Quanfit. Ponadto będzie można bezpłatnie sprawdzić ,,co w nas siedzi” czyli skład swojego ciała na wadze Tanita. Specjaliści określą ile mamy tkanki tłuszczowej, a trenerzy poradzą jak zadbać o zdrowe ciało, a tym samym doskonałą kondycję fizyczną. Będą także do zdobycia kupony o wartości 50 zł do gabinetu Perfect Look Clinic Quanfit na zabiegi upiększające ciało.

Quanfit Fitness&Wellness działający w Cuprum Arena to największy klub w regionie – 2 tys. m. kw. powierzchni do ćwiczeń.

Jest 6 stref fitness – strefa do treningu funkcjonalnego, strefa do indoor cycling (rowery stacjonarne), strefa do zajęć aerobowych, sala mentalna, strefa ciężarów, strefa wellness.

W klubie Quanfit znajduje się największa strefa relaksu w regionie – wyposażona w basen, saunę mokrą ,suchą, grotę solną i jacuzzi.

Klub działający w Galerii wyróżniają zajęcia dla seniorów mające poprawić ich sprawność ruchową. Zajęcia są dedykowane pod konkretne partie ciała np. kręgosłup, czy miednicę.

 

Dodajmy, że program sobotnich ćwiczeń został wzbogacony o zajęcia dla juniorów. Prowadzi je trener specjalizujący się w aktywizacji ruchowej dzieci.

Klub przygotowany jest również na wizytę całych rodzin. Na czas treningu rodziców, ich pociechy mogą pod okiem animatorki, bezpiecznie spędzić czas w specjalnie przygotowanej i wydzielonej sali zabaw.

Uzupełnieniem wszystkiego jest kawiarnia
Q Cafe, która zaprasza zarówno klubowiczów jak i gości na doskonałą kawę, potreningowy shake, napoje regeneracyjne, zdrowe posiłki czy świeże soki wyciskane na miejscu. W klubie akceptowane są karty Multisport Benefit, OK SYSTEM oraz Fit Profit

Jak funkcjonuje klub i jaka jest jego pełna oferta, będzie można przekonać się w sobotę 19 stycznia od godziny 11. Każdy zainteresowany może też przyjść i obejrzeć klub w dogodnym dla siebie czasie w każdym dniu tygodnia.

Materiał reklamowy

Poprzedni artykułCBA i zatrzymania w sprawie złomu
Następny artykułCo dzieje się na S3 Lubin – Polkowice?