W piątek 23 listopada Aleja Kaczyńskiego nie będzie dobrym miejscem do przejazdu. Urząd Miejski w Lubinie informuje, że na ten dzień wykonawca przebudowy dróg stanowiących oś Lubina przeprowadzi prace, które mocno trudnią poruszanie się w tym rejonie. Będą czasowe zamknięcia. Mówiąc krótko, kto nie musi,  niech omija tę drogę. 

Trwający od marca remont osi Lubina wchodzi w końcowy etap. Na Alei Kaczyńskiego zapowiadają się kilkugodzinne i etapowe utrudnienia. – W piątek od godz. 7:00 rozpocznie się układanie warstw asfaltu na całej Al. L. Kaczyńskiego, prace rozpoczną się od strony ul. Hutniczej. Jest możliwość, że część prac wykonawca dokończy w sobotę. W związku z tym będą następować czasowe utrudnienia oraz zamykanie skrzyżowań dla ruchu. Wykonawca zapewnia, że dołoży wszelkich starań, by utrudnienia potrwały jak najkrócej. Przepraszamy za niedogodności i apelujemy o rozwagę na drodze – pisze w informacji prasowej  Jacek Mamiński rzecznik prasowy prezydenta Lubina.

Przypominamy, że cała przebudowa osi Lubina od Ścinawskiej do Granitowej ma mieć finał z końcem tego roku kalendarzowego. 

Poprzedni artykułFundacja KGHM dała pięciu szkłom tysiące złotych – FOTO
Następny artykułAkademia Barbórkowa ZG Polkowice Sieroszowice – FOTO