Przy fragmencie ulicy Sokolej na lubińskim Przylesiu od kilku dni panują egipskie ciemności. Kilka latarni zupełnie nie świeci. Jak się okazuje firma Tauron nic o tym nie wiedziała. Ani miasto, ani spółdzielnia awarii nie zgłosiły. Informację o usterce przyjęto od naszej redakcji. Rzecznik Tauron – u  zapewnia, że do czwartku 8 listopada służby dokonają naprawy. 

 

Mieszkańcy ulicy Sokolej w Lubinie w okolicy numerów 45, 43, 41, 39, 37 od kilku dni borykają się z ciemnością, bo uliczne latarnie odmówiły posłuszeństwa. Postanowiliśmy zadzwonić do firmy Tauron i dowiedzieć się dlaczego tak się dzieje. Jak się okazało nikt dotąd nie zwrócił uwagi służbom tego przedsiębiorstwa, że przy Sokolej jest taki problem.

  – Te latarnie są na naszym majątku. Obecnie w Lubinie trwa wymiana latarni. Te przy Sokolej też będą wymienianie, ale nie mieliśmy zgłoszeń o awariach czy usterkach na tej ulicy. Dzisiejszy telefon od państwa redakcji potraktujemy jako takie właśnie zgłoszenie.  Postaramy się żeby  jutro wszystkie te latarnie normalnie działały  – mówi Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy Tauron Dystrybucja. 

Wymiana latarni należących do Tauron Dystrybucja  na terenie Lubina zakończy się do końca roku 2018. 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę