Festyn z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka rokrocznie organizowany przez Związek Zawodowy Pracowników Dołowych KGHM Polska Miedź cieszy się dużą popularnością. I tym razem dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji. 

 

Zabawy, konkursy, pokazy tańca i szermierki, smakołyki, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, konie i mnóstwo innych niecodziennych atrakcji przygotowali organizatorzy dla uczestników festynu z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Związek zawodowy Pracowników Dołowych KGHM Polska Miedź dla członków z oddziałów ZG Lubin i ZG Polkowice – Sieroszowice przygotowuje taką imprezę od 26 lat.

Atrakcji jest bardzo wiele, ale skupiliśmy się głównie na tym, by skorzystały na tym dzieci. Mamy sporo animacji i konkurencji sportowych rodzinnych, jest pokaz szermierki i taniec Ocelotu. Każde dziecko ma dziś bogate menu. Pogoda dopisała a ludzie są uśmiechnięci więc tylko się chwalić. To jest jeden dzień w  roku, gdy mogą się spotkać całe rodziny, a pracownikom KGHM to się po prostu należy, bo ciężko pracują cały rok.   – mówił Jan Młynarczyk, przewodniczący KZZPD KGHM Polska Miedź S.A. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę