Dwuletnia Julia urodziła się  z wrodzoną wadą obu nóżek. W prawej nodze nie wykształciła się kość strzałkowa, kość piszczelowa wygięta jest w łuk, a w stopie brakuje dwóch paluszków, przez co jest znacznie węższa. Lewa noga posiada tylko kawałeczek kości strzałkowej, piszczel jest tak samo wygięty jak w nodze prawej, a u stopy brakuje jednego palca. Zależy nam na tym aby Julia miała jak najlepsze warunki do normalnego życia. Aby było to możliwe potrzebne są kosztowne operacje oraz długa rehabilitacja.

Zapraszamy 01.06.2018r. do Galerii Cuprum w Lubinie do namiotu SITECH, w którym będzie można wesprzeć Julcie poprzez zakup wypieków, gadżetów oraz wielu innych niespodzianek przygotowanych przez organizatorów akcji  – Wolontariat pracowniczy SITECH.  Tego dnia Galerii Cuprum w Lubinie organizuję również Dzień Dziecka w świecie dinozaurów wraz z innymi atrakcjami dla najmłodszych.

Apel rodziców

Kochamy Julię i chcemy zapewnić jej godne życie bez wyzwisk, obelg i śmiechu ze strony rówieśników. Niestety żeby było to możliwe potrzebujemy państwa pomocy, naprawdę każda złotówka ma znaczenie. Julia pomimo wady jest wesołym i pogodnym dzieckiem ciekawym wielkiego świata. Dlatego, aby mogła odkrywać go i poznawać potrzebna jest Wasza pomoc w jej walce o lepszą przyszłość.

Wpłaty można dokonywać również na konto: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 Tytułem: 29696 Nieckarz Julia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

inf. Wolontariat pracowniczy SITECH

Poprzedni artykułKiedy otworzą baseny odkryte?
Następny artykułChcieli porozmawiać. Radni nie udzielili im głosu