Trzy osoby w szpitalu po tym jak doszło do drobnej stłuczki między volkswagenem golfem, a bmw zakończonej jazdą w przydrożnym rowie i rozbijaniem dachu o drzewa. Do zdarzenia doszło na drodze między Krzeczynem Wielkim, a Małym.

Obydwa pojazdy jechały w tym samym kierunku. BMW z trzema młodymi osobami wyprzedzało golfa. Jednak kierowca golfa też zdecydował się na wyprzedzanie, ale nie zachował ostrożności i wymusił pierwszeństwo na BMW. Doszło do lekkiej stłuczki. BMW zjechało z drogi. Następnie auto sunęło bokiem, obiło się o kilka drzew. Ostatecznie rozbity samochód z impetem ponownie wylądował na drodze.

Na miejscu po wezwaniu z PSP bardzo szybko pojawił się jeden z strażaków ochotników z Krzeczyna Wielkiego. Jako pierwszy udzielił pomocy poszkodowanym. Potem dojechali ratownicy . Pogotowie szybko zajęło się około 20-letnią dziewczyną. Do karetki zabrano ją na desce ortopedycznej. Ostatecznie wszystkie osoby jadące BMW trafiły do szpitala. Kierującemu z golfa nic się nie stało. Auto ma uszkodzone lusterko.

Droga wojewódzka nr 335 na odcinku Krzeczyn Wielki-Krzeczyn Mały po wypadku jest całkowicie zablokowana.

inf. DLU24.pl
Fot. czytelnik DLU24.pl