Uszkodzone dwie osobówki i autobus, kierowcy z osobówek trafili do szpitala. Wjazd i wyjazd z ronda pod Medicusem między ul. Szpakową, a Wyszyńskiego jest całkowicie zablokowany.

Ul. Leśną w kierunku ul. legnickiej jechał volkswagen golf. Jego kierowca hamował przed przejściem dla pieszych. W tym momencie na tył golfa najechał opel astra. Kierowca z golfa wyszedł do kierującej z astry, aby porozumieć się w kwestii powstałej stłuczki. W tym momencie nadjechał autobus linii nr 7. Jego kierowca choć jechał powoli nie miał szans na zatrzymanie się. Pod śniegiem jest lód. Próbował jeszcze uniknąć zderzenia wjeżdżając na przeciwny pas ruchu, ale było już za późno. Doszło do najechania na tył opla astry.

Niestety to zderzenie spowodowało urazy u kierujących osobówkami. Kierowca z golfa, który stał przy astrze i rozmawiał z kierującą został uderzony pchanym przez autobus pojazdem. Natomiast kierująca oplem mocno uderzyła się w twarz. Wjazd w ul. Leśną od ronda przy Medicusie w kierunku ul. Szpakowej jest całkowicie zablokowany. Podobnie jest w przeciwną stronę. Kierowcy muszą korzystać z objazdu ul. Ptasią.

Do wypadku doszło około godz. 9

Poprzedni artykułRozładunek przesyłek na poczcie w Lubinie – film lubinianina
Następny artykułKoncert dla Pawełka -pomóż