Bitcoin to kryptowaluta, która może stać się pieniądzem idealnym – czytamy na popularnych biznesowych forach. Kryptowaluta to nic innego, jak przełomowa technologia internetowa, którą miedzy innymi można traktować jako środek płatniczy. Klub Kopalni Kryptowalut zrzeszający ludzi interesujących się tymi zagadnieniami lada chwila ruszy w Lubinie.

 

 

O kryptowalutach w Polsce, regionie wiąż mało się mówi.  To w pojęciu wielu osób, które mają lekkie pojęcie o zagadnieniu waluta wirtualna, ale tak naprawdę kryptowaluta to przełomowa technologia internetowa. Jak donoszą branżowe źródła, to system bazujący na sieci peer-to-peer, czyli w pełni rozproszony, nieposiadający centralnej jednostki, organizacji lub miejsca, które go kontroluje.

Choć na pierwszy rzut oka kryptowaluta, bitcoin i inne hasła związane z tą dziedziną są trudne, to pojawia się okazja, by albo dowiedzieć się więcej, albo, jeśli już ma się pojęcie o tych kwestiach spotykać się z ludźmi dzielącymi te pasje. – Dziś jesteśmy w Lubinie. To nasze pierwsze kroki związane z rozwojem. Obiecywaliśmy więc jesteśmy i startujemy. Każde miasto będzie niezbędnym miastem, byśmy wspólnie zbudowali społeczność związaną z branżą kryptowalut. Idziemy z głównym naszym motto: “Bitcoin pobudza świadomość”  – mówi podczas porządkowego spotkania w Lubinie Bartłomiej Piotr Ślusarz, członek Klubu Kopalni Kryptowalut w Legnicy, a zarazem pomysłodawca i założyciel. – Dziś chcemy ustalić podstawowe czynności pozwalające na otwarcie klubu w Lubinie. W całej Polsce ludzie się tym interesują. Lubin ma dla nas bardzo ważne znaczenie. Tu skupiać będzie się projekt związany z tradingiem i traderami- dodaje Bartłomiej Piotr Ślusarz. 

Kontakt z Klubem Kopalni Kryptowalut najłatwiej póki co znaleźć za pomocą profilu na Facebooku. Tam  również można wiele posłuchać i poczytać na temat  kryptowalut i wszystkiego, co z nimi związane. 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę