Po prawie dekadzie przerwy w Chobieni znów będzie można usłyszeć rock’n’rollowe dźwięki. Dodatkowo odbędzie się zlot motocyklowy. Przez cały weekend w Chobieni, na przybyłych na Zamczysko czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Zamczysko rozpocznie się już dzisiaj, a na scenie wystąpią: Maciej Krystkowiak, który był uczestnikiem programu Must be The Music, Morning Hookers, Tamp z Lubina i Darkcell. 

Sobotnie popołudnie rozpocznie się od oficjalnego otwarcia “Zamczyska”. Następnie odbędzie się parada motocykli. Na scenie będzie można natomiast zobaczyć zespoły: The Pozyt z Chobieni, Why oraz Air Strike z Legnicy oraz 230 Volt z Krakowa.  

Po zmroku przewidziany jest pokaz tańca z ogniem, a na koniec zagra gwiazda wieczoru: zespół KAT & Roman Kostrzewski z Katowic. Po koncercie zaplanowano także pokaz sztucznych ogni.

Poza Atrakcjami muzycznymi organizatorzy przygotowali także blok zabaw i atrakcji dla dzieci: programy animacyjne, klauni, skręcanie balonów, malowanie twarzy oraz zjeżdżalnie. Dorośli będą mogli spróbować swoich sił na dmuchanym bokserze, w gigantycznych piłkarzykach lub rurach skoczkach.

W sobotę będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku kostnego. Akcję rejestracji przeprowadza Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce, z nastawieniem na pomoc 3 letniemu Filipkowi, który choruje na białaczkę limfoblastyczną. O chorym chłopczyku pisaliśmy TUTAJ.

Dla przyjezdnych organizatorzy przygotowali na obrzeżach zamku pole namiotowe.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Także dla motocyklistów.

Szczególowe informacje dostępne sa na plakacie poniżej:

Poprzedni artykułPomóżmy Filipkowi wyzdrowieć
Następny artykułPociągiem z Legnicy do Lubina i Rudnej Gwizdanów