Curpum Hits Festival to koncert, który 10 czerwca poruszy Lubinem. Takie zespoły jak Alpfaville, Fun Fuctory czy 2 Unilmited zaserwują widzom nie lada przeżycia. Pojawia się właśnie okazja by zdobyć bilety na to wydarzenie. 10 maja w Legnicy, Głogowie  i Wrocławiu odbędzie się akcja zbiórki krwi. Nowi dawcy otrzymają wejściówki na koncert, a zatem pierwsza krew może polać się za cenę biletu. 

 

“Operacja pierwsza krew” to wspólna akcja Events Factory i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu. Każdy, kto  po raz pierwszy w swoim życiu odda krew 10 maja w wyznaczonych punktach otrzymają również bilet na Cuprum Hits Festival, festiwal muzyki lat 80′ i 90′. Działania będą miały miejsce w Legnicy, Głogowie i Wrocławiu. To nie pierwsze tego typu przedsięwzięcie Events Factory. W styczniu w Lubinie uzbierano 13 litrów krwi. Nowi dawcy wówczas również otrzymali bilety na koncert Cuprum Hits Festival. 

Najbliższa Lubinowi placówka, gdzie będzie prowadzona akcja to ta w Legnicy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ulicy Iwaszkiewicza 5 w punkcie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Krew może oddać osoba pełnoletnia, zdrowa i ważąca minimum 50 kg. Powinna mieć przy sobie dowód osobisty. 

 

Poprzedni artykułBędzie manifestacja przed Urzędem w Lubinie
Następny artykułPracownicy jednego z oddziałów KGHM: To pomówienia. Żądamy przeprosin