Dzisiaj w nocy na terenie Lubina nieznani dotąd sprawcy dokonali zniszczenia elewacji i drzwi wejściowych do lokalu gastronomicznego prowadzonego przez mieszkańców Bangladeszu.

Niecodzienny widok spotkał rano mieszkańców, którzy przechodzili ulicą Armii Krajowej. W nocy nieznani sprawcy na ścianie i na oknach dokonali aktu wandalizmu, wypisując sprayem treści sprzeciwiające się religii islamu. Zajście miało miejsce po godzinie 24:00. 

Na nagraniu z monitoringu Baru widać, jak mężczyzna w kapturze spreyem pisze coś po ścianie i oknach oraz uszkadza szybę w drzwiach. W kilku momentach widać dokładnie twarz sprawcy. 

Właściciele lokalu udostępnili także w internecie nagranie z monitoringu i proszą mieszkańców o pomoc w znalezieniu sprawcy 

Sprawę bada lubińska policja, która szybko  pojawiła się na miejscu. – Lokal nie był w nocy zamknięty. Normalnie pracował. Przygotowywano w nim różnego rodzaju potrawy na zamówienie. – Kiedy obsługa zobaczyła, że wokół lokalu kręci się dwóch mężczyzn. Pracownicy baru zamknęli się w środku i zgasili światła. W tym czasie na zewnątrz trwała akcja wandali – dowiadujemy się od jednej z osób, która była przesłuchiwana przez policję. – Poza wymalowaniem obraźliwych słów wandale próbowali wtargnąć do środka baru. Uszkodzili drzwi. Na kamerach monitoringu widać wszystko bardzo dokładnie.
 fot: FB

Poprzedni artykułSylwestrowy bieg parkrun przy słonecznej pogodzie
Następny artykułPogotowie dostało dwie nowe karetki

16 KOMENTARZE

 1. no tutaj nie chodziło o to, że oni są winni ale o ich religię może są normalni może nie. Ale islam to przekleństwo świata od wieków i chociaż sam jestem średnio wierzący to mieszkam w Kraju Katolickim i doskonale wiem, że to nas poniekąd chroni to moherowe wojsko. Co to ma być? goście z maroka zakładają meczety a ty pojedź do nich i załóż kościół katolicki urwą ci łeb zanim zdążysz o tym pomyśleć. Już wystarczy, że soros i żydo masoneria nam w kraju miesza. Niegdyś Niemcy były wyznacznikiem jakości a teraz to miałki naród pederastów i rasistów wobec białego człowieka. To, że jesteśmy nietolerancyjnym narodem paradoksalnie nas chroni, przykłady są wszędzie w koło. Niech nikt nie wyjeżdża, że my też jesteśmy imigrantami no ale my pracujemy a nie jedziemy po zasiłki i gwałcić. Patrzymy na inwazję islamistów na europę i jeszcze im klaszczemy. Chu..a deportować wszystko – niszczą wszystkie kraje w których przebywają jak żydzi, cyganie, islamiści. Poza Tatarami – ci to potrafili się zasymilować są ok.

  • Super chłop Ali z jajami ,uważam że w tej sprawie powinniśmy się zjednoczyć jak jedna wielka rodzina policja z ludem

  • A Ty za Polskę się nie wypowiadaj …Z jakiej racji mają wyjechać …Skoro są obywatelami Polski i mają tu żony i dzieci

 2. Współczuję, wam. Skąd u was tyle nienawiści??? Oni nawet nie są tej wiary… Ja jutro w ramach solidarności zabieram rodzinę i idziemy im pomóc – kupując kebab. A tych debili co to namalowali należy złapać, wymalować, w rynku postawić pręgierz i niech naród ogląda wielkich twardzieli co bazgrolą na ścianach. Najbardziej smutne jest, że zniszczono elewację polskiego właściciela. Zdaje się polski zakład ubezpieczeń zapłaci teraz odszkodowanie za głupotę dwóch debili. Faktycznie jest czego gratulować…

 3. Do wojska nie ma komu iść a terroryzować innych to niby taka oznaka odwagi….. gówno prawda. Niech pochwalą się teraz całemu światu że to oni

  • Siedem lat temu to tego baru w Lubinie nie było. Najprawdopodobniej mieli źle datę ustawioną, albo im się urządzenie rejestrujące zresetowało po braku zasilania.
   Skoro 31 grudnia nie było popisane a 1 stycznia już tak i na nagraniu widać że ktoś dokładnie pisze po tych ścianach i wywala szybę z drzwi to mimo różnych dat fakty się zgadzają.
   Swoją drogą szkoda mi tych ludzi, normalni, życzliwi, a ktoś ze względu na inny kolor skóry i narodowość zrobił im piekło.

 4. Dwa matoły którzy nie rozróżniają hinduizmu od islamu szkoda ich ze nikt im nie wytłumaczył ze to dwie całkiem rożne religie może wtedy by się ogarneli i poszukali prawdziwych ciapatych

Comments are closed.