Aż 36 procent uczestników, którzy wzięli udział w “Szkolnym biegu parkrun” w minioną sobotę, to młodzież do lat 18-stu.

Wśród nich debiutanci: Emilia Wnęk, Maja Lipińska, Ewa Trzęsowska, Kamila Żełobowska oraz silna grupa – Wiktoria, Anna, Natalia i Jakub Rabenda (zasługa babci Ireny).
Z dorosłych do parkrunowej rodziny dołączył Dariusz Kozdroń. Gorąco witamy i życzymy wszystkim wielu udanych biegów.
Kolejne rekordy osobiste uzyskali: Lucyna Stępień, Katarzyna Trzęsowska, Maria Zawadzka a z panów Piotr Siwak, Robert Kapiec oraz Damian Kołodziej.
Na zakończenie pani Ela Sowa – dyrektorka biegu, wręczyła uczestnikom szkolne gadżety otrzymane od Prezydenta Miasta Lubina  Będzie czym pisać na szkolnych zajęciach i posługiwać się przy korzystaniu z tabletów.
W ostatni weekend na starcie biegów parkrun zorganizowanych w ponad 900 lokalizacjach na świecie, stanęła rekordowa liczba 155 tysięcy uczestników. Z dnia na dzień ruszają nowe lokalizacje. Po zeszłotygodniowej inauguracji parkrun w Kanadzie, w ostatnią sobotę z inicjatywy parkrun Polska ruszyła pierwsza lokalizacja w Szwecji.
Przypomnijmy, że w biegach parkrun organizowanych w każdą sobotę mogą brać udział wszyscy bez względu na wiek i umiejętności. Biegi są bezpłatne a jedynym obowiązkiem jest dokonanie jednorazowej rejestracji. Więcej na: www.parkrun.pl/lubin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę