Siatkarze z ZG Lubin obronili zeszłoroczny tytuł lidera. Wygrali  XVII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa KGHM Polska Miedź S.A. Pokonali kolegów z drużyn związanych z Polską Miedzią, ale też graczy z Warszawy i Bytomia. 

Mecze rozgrywane były na dwóch boiskach przy JRGH KGHM Polska Miedź S.A. w Sobinie. Turniej co roku cieszy się dużą popularnością. Tym razem oprócz drużyn m.in.  ZWR, COPI, ZG Lubin czy ZG Polkowice – Sieroszowice byli też goście z Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego w Bytomiu. Poziom gry był bardzo wysoki, ale ZG Lubin nie dał szans rywalom i zgarnął tytuł najlepszych kolejny rok z rzędu. – Każdy stara się walczyć o zwycięstwo. W naszej drużynie jest wielu graczy, którzy mieli styczność albo dalej mają z siatkówką. Na pewno to pomaga. Każdy zespół jest ambitny i walczy do ostatniej piłki – mówił w trakcie rozgrywek Marcin Kryś, ze zwycięskiej drużyny.

Jak zapewniali zawodnicy, nie o wygraną chodzi, ale o spotkanie, integrację i mile spędzony czas, a co najważniejsze dobre samopoczucie i zdrowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę