Co robić, kiedy nasz ukochany szkrab rzuca się na podłogę w markecie. Jak postępować z nim, kiedy nie chce nas słuchać – warsztaty dla rodziców.

Odbędą się one w czwartek (18 września) o godz. 17:00 w Letia Business Center Legnica ul. Rycerska 24-26. Plan przewiduje dwugodzinne warsztaty. Ich koszt 39 zł/za osobę. Opłata dodatkowa 10 zł jest opłatą za certyfikat uczestnictwa.

Podczas warsztatów rodzice dowiedzą się m.in.:
– w jaki sposób dzieci przeżywają i wyrażają emocje
– jak pomóc dzieciom rozpoznać co czują
– czym dla dziecka jest złość, smutek, strach, wstyd, zazdrość
– propozycje zabaw dla dzieci w celu „oswojenia” emocji
– propozycje i porady w rozwiązywaniu bieżących problemów na przykładach ( np. jak postępować z dzieckiem, które rzuca się na podłogę w supermarkecie)
– propozycje tworzenia własnych bajek terapeutycznych
– każdy uczestnik otrzyma bajkę terapeutyczną napisaną przez dr Magdę Fres oraz instrukcję pisania bajek

Prowadzenie – dr Magda Fres – dr nauk humanistycznych – licencjonowana i certyfikowana coach, psycholog, trenerka rozwoju osobistego, pisarka, doula. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego i Central European University w Budapeszcie. Członkini Izby Coachingu i Creativity Coaching Association. Dyrektor Katowickiego Centrum Psychologii i Coachingu, gdzie prowadzi sesje coachingu indywidualnego i grupowego. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego w całej Polsce. Autorka wielu artykułów publicystycznych i popularnonaukowych. Od 15 lat pracuje z ludźmi w różnych środowiskach, przy wyzwaniach związanych z ich życiem zawodowym i prywatnym. Autorka projektu dla biznesu Fight and Innovate. Koordynatorka Klubu Coacha Katowice.

Zapisy : akademia@topeducation.pl “> akademia@topeducation.pl lub na stronie www.topeducation.pl
Autor: www.topeducation.pl

Poprzedni artykułLubinExtra! nr 75
Następny artykułI wojna światowa jak realna