Uczniowie Studia Tańca FUEGO Moniki Broczki pokażą, co potrafią. W CK Muza w Lubinie 15 i 16 czerwca na scenie będzie można podziwiać popisy taneczne, które będą efektem rocznej pracy. Dobiega końca sprzedaż biletów na to wydarzenie.

CK Muza zaprasza na występ uczniów Studia Tańca FUEGO Moniki Broczek. Po roku intensywnej nauki nadszedł czas na zeprezentowanie swoich tanecznych umiejętności i spotkania wszystkich tancerzy na jednej scenie. „Tańcz z STF” to wyjątkowe koncerty, podsumowujące sezon pełen ciężkiej pracy i niesamowitych osiągnięć uczestników STF. Widzowie powinni przygotować się na spektakularne występy zarówno zespołów, które triumfowały na turniejach w całej Polsce, jak i grup początkujących, które dopiero rozpoczęły swoją taneczną przygodę.

Występy odbędą się 15 i 16 czerwca 2024 (sobota – niedziela), o godz. 12:00.

Uwaga!!!

Sprzedaż biletów tylko w kasie na 15 czerwca albo 16 czerwca: od 3 do 9 czerwca, dwa bilety mogą zakupić tylko osoby posiadające karnet, wydawany przez p. Monikę Broczek.

Przy zakupie biletów karnet zostaje w kasie. Osoby, które w dniach 3 – 9.06 nie wymieniły karnetów na bilety, nie mają zagwarantowanych miejsc na widowni. Jeden karnet upoważnia do zakupu dwóch biletów na występ 15 czerwca albo 16 czerwca o godz. 12.00 (odpowiednia data będzie na karnecie).

Kasa jest czynna w godz. 14:00 – 20:00 lub pół godziny przed pierwszym seansem w danym dniu. Proszę śledzić repertuar Kina MUZA.

Osoby nieposiadające karnetu, mogą zakupić lub zarezerwować bilety tylko na występ 15 czerwca albo 16 czerwca (w miarę ich dostępności) od 11 czerwca.

Rezerwacja telefoniczna biletów dopiero od 11 czerwca: 76 746 22 66 w godz. 14:00 – 20:00.

Poprzedni artykułPosiadanie i uprawa – legniczanin zatrzymany w Lubinie
Następny artykułPo raz pierwszy w CDT koncert muzyki alternatywnej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę