Po raz kolejny Fundacja Life Code zaprasza do udziału w „Biegu na cztery łapy” połączonego z piknikiem rodzinnym. Ta impreza charytatywna, podczas której zbierane będą środki na działalność Fundacji odbędzie się 18 maja w Parku Militarnego w Lubinie.

Program imprezy:

11.00 – rejestracja biegaczy ( min 20 zł – wrzut do puszki)

12:00 – 12:30 – Biegi dla dzieci od 100 do 500 m

12:30 – 13:30 – „II Bieg na cztery łapy”- dystans 5,8 km

Bieg główny można przebiec, przejść z czworonogiem lub bez. Jak co roku nie zabraknie wielu atrakcji. W tym roku w programie:

– Animacje dla dzieci (warkoczyki, tatuaże, robienie bransoletek z koralików, zajęcia plastyczne)

– Szkolenia i konsultacje behawiorystyczne

– Spotkanie z wystawcą psów i groomerem

– Wystawa Amcarów Dolnośląskich (amerykańskie samochody)

– Liczne konkursy, licytacje z atrakcyjnymi nagrodami

– Bogata oferta gastronomiczna

Wszystkie atrakcje dostępne za „wrzut do puszki”. Dochód wspomoże działalność Fundacji Life Code, która zajmuje się pomocą naszym braciom mniejszym z terenu Zagłębia Miedziowego. Fundacja prowadzi Dom Tymczasowy dla psów i kotów z interwencji, Szkołę dla psów „Hau to do it” oraz zajęcia i konsultacje behawioralne. – Liczba naszych podopiecznych zmienia się co chwilę. Obecnie mamy pod opieką ponad 30 czworonogów. Jak trafiają do nas doprowadzamy je do porządku, zapewniamy niezbędną opiekę weterynaryjną i dopiero wtedy szykujemy je do adopcji – mówi Karolina Lorenc, prezes Fundacji. Fundacja działa non profit i utrzymuje się jedynie z prywatnych funduszy darczyńców. Opiekuje się bezdomnymi psami z rejonu Powiatu Lubińskiego i Polkowickiego. Prowadzi adopcję psów i kotów, współpracuje ze sklepami zoologicznymi w Lubinie, m.in. sklepem Leopardus i Maxi Zoo i Kakadu, gdzie można zostawić rzeczy dla podopiecznych Fundacji.

Poprzedni artykułOrkiestra i mażoretki powitali zarząd KGHM – FOTO
Następny artykułDla rodziców Powiatu Lubińskiego 144 tys. zł od ZUS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę