Dwóch kierowców straciło prawo jazdy za szybka jazdę w mieście, koelny był pijany, a jerszcze inhny jeżdzi.ł bez uprawnień. Muindurowi skontrolowalio bliasko 400 pojazdów.

W wyniku prowadzonych działań policjanci wyeliminowali z ruchu 2 kierujących. 1 osoba kierowała swoim autem w stanie nietrzeźwości natomiast druga pomimo orzeczonego sądownie zakazu prowadzenia pojazdów. W trakcie długiego weekendu w Lubinie doszło do 24 odnotowanych kolizji i 3 szkód parkingowych. W powiecie lubińskim na szczęście nie odnotowaliśmy żadnego poważnego wypadku drogowego. Policjanci przez pięć dni majówki skontrolowali 369 pojazdów, w tym dwóch kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość powyżej 50 km/h na terenie miasta, w związku z czym zatrzymane im zostały prawa jazdy na okres 3 miesięcy. Mundurowi skontrolowali także 23 motocyklistów.

Majowy weekend to również 247 interwencji z czego 46 – domowych. Ujawniono 262 wykroczenia z czego aż 207 w ruchu drogowym. Większość z nich dotyczyła przekraczania dopuszczalnej prędkości.

Poprzedni artykułZS MCKK pożegnało tegorocznych maturzystów – FOTO
Następny artykułCzuję satysfakcję z własnego biznesu. Poprowadź, jak pani Ewelina, swój sklep w Lubinie lub okolicy