Z CK Muza zabierzecie się w podróż prosto do Liverpoolu. Będzie można usłyszeć cały przekrój utworów skomponowanych przez członków tej legendarnej grupy: „Can’t Buy Me Love”, „Hey Jude”, „Get Back”, „Let It Be”, „Michelle”, „Yesterday”, „Come Together” i wiele innych znanych przebojów. Doskonale wiemy, że powrót do największych hitów The Beatles w naszym wykonaniu będzie dla Was miło spędzonym wieczorem. Koncert promuje płytę „Jazz Side of Abbey Road”.

Tworząc i grając własne piosenki, zamiast polegać na profesjonalnych kompozytorach i muzykach sesyjnych, The Beatles zrewolucjonizowali muzykę pop i rock na początku lat 60. Choć ich czas w świetle reflektorów był zbyt krótki, bo będąc na szczycie, rozwiązali się w 1970, John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr zapoczątkowali nową erę muzyki. The Beatles zainspirowali wielu muzyków jazzowych. Ten koncert będzie poświęcony twórczości legendarnych Beatlesów. Utwory z różnych płyt zostaną zaprezentowane w zupełnie innej, niecodziennej, a czasem nieoczekiwanej perspektywie, w jazzowej interpretacji.

Skład zespołu:
• Tomasz Imienowski – gitarzysta basowy, kompozytor
• Bartosz Krzywda – pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny
• Michał Lasota – perkusista

Koncert zaplanowano na 19 kwietnia 2024, czyli na piątek o godz. 19:00. Odbędzie się on w małej sali. Bilety to koszt 70 zł , w dniu koncertu 80 zł. Wejściówki są do nabycia w kasie Muzy oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

Poprzedni artykułFestyn charytatywny na rzecz Kajetanka
Następny artykułPomoc dla licealisty – Śniadanie z Kubą