Z okazji Święta Policji w CK Muza w Lubinie odbyła się uroczysta gala, podczas które padło wiele podziękowań, życzeń i gratulacji. Był wyróżnienia, wyższe stopnie i mnóstwo ciepłych słów. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście zarówno z grona lokalnych samorządów, jak i różnorodnych instytucji. Nie zabrakło przedstawicieli KGHM i spółek z grupy kapitałowej Polskiej Miedzi oraz Fundacji KGHM Polska Miedź.

Wyższe stopnie, dla pań dodatkowo kwiaty, uściski dłoni i gratulacje a w tle muzyka w wykonaniu górniczej orkiestry ZG Lubin – to klimat uroczystej gali podczas której świętowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.

– Z oddaniem wypełniacie swoją misję, jaką jest zapewnienie bezpieczeństwa dla mieszkańców naszego powiatu – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodni. Dziękuję, ze z pełną świadomością narażacie własne zdrowie i życie, chroniąc mienie i życie innych. Stoicie na straży prawa, przeciwdziałacie przestępczości, wdrażacie działania profilaktyczne oraz edukacyjne. Jesteście zawsze tam, gdzie istnieje taka potrzeba, a to misja dla ludzi absolutnie wyjątkowych. Proszę, abyście równie konsekwentnie i profesjonalnie, jak dotychczas respektowali przestrzeganie obowiązujących nas wszystkich zasad – mówiła do zebranych policjantów  podczas gali mł. insp. Joanna Cichla, komendant Powiatowej Policji w Lubinie.

Poprzedni artykułSpacerem do Huty Miedzi Legnica
Następny artykułKGHM – sponsor Tour de Pologne zaprasza do kibicowania – FOTO