CK Muza zaprasza na kolejny lubiński weekend z grami bez prądu. Na uczestników będą czekać gry planszowe, bitewne, RPG i karciane oraz warsztaty malowania figurek. Wydarzenia potrwają od piątku do niedzieli, a wstęp jest bezpłatny. Organizatorami są Lubiński Klub Fantastyki „Ostatnie Przymierze” oraz CK MUZA.

Od 19 do 21 maja w CK Muza będzie się działo. Gry planszowe znajdą się w sali Błękitnej. Część innych wydarzeń będzie się odbywać w sali 213 i w holu. Do dyspozycji uczestników będzie ponad 250 nowoczesnych gier planszowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i doświadczenia. W razie wątpliwości, organizatorzy wytłumaczą zasady i pomogą wybrać grę. Będzie można wziąć udział w wyzwaniu planszówkowym i 2 z 4 tegorocznych turniejów ligowych z motywem kostkowym – Dice City od wydawnictwa Bard.
Gry fabularne to pięć sesji. Gry bitewne: m. in. w WH40k, Kill Team, Conquest, Bolt Action czy X-Winga. Gry karciane: przystanek Trasy Cthulhu – będzie można zapoznać się z grą Horror w Arkham, otrzymać kartę promocyjną i zdobyć pamiątkowe przypinki za zrealizowanie wyzwań.

Zaplanowano już tradycyjnie warsztaty malowania figurek. Jeśli ktoś nie ma figurki do malowania, otrzyma wszystko, czego będziecie potrzebować, z figurkami włącznie.

Harmonogram:
• 19 maja (piątek), godz. 19:00 – 01:00 (w nocy)
• 20 maja (sobota), godz. 12:00 – 19:00
• 21 maja (niedziela), godz. 12:00 – 18:00

Organizatorzy to Lubiński Klub Fantastyki „Ostatnie Przymierze”oraz CK MUZA

Poprzedni artykułChciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci
Następny artykułGala finałowa Festiwalu Piosenki Przedszkolnej