CK Muza zaprasza na kolejny lubiński weekend z grami bez prądu. Na uczestników będą czekać gry planszowe, bitewne, RPG i karciane oraz warsztaty malowania figurek. Wydarzenia potrwają od piątku do niedzieli, a wstęp jest bezpłatny. Organizatorami są Lubiński Klub Fantastyki „Ostatnie Przymierze” oraz CK MUZA.

Od 19 do 21 maja w CK Muza będzie się działo. Gry planszowe znajdą się w sali Błękitnej. Część innych wydarzeń będzie się odbywać w sali 213 i w holu. Do dyspozycji uczestników będzie ponad 250 nowoczesnych gier planszowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i doświadczenia. W razie wątpliwości, organizatorzy wytłumaczą zasady i pomogą wybrać grę. Będzie można wziąć udział w wyzwaniu planszówkowym i 2 z 4 tegorocznych turniejów ligowych z motywem kostkowym – Dice City od wydawnictwa Bard.
Gry fabularne to pięć sesji. Gry bitewne: m. in. w WH40k, Kill Team, Conquest, Bolt Action czy X-Winga. Gry karciane: przystanek Trasy Cthulhu – będzie można zapoznać się z grą Horror w Arkham, otrzymać kartę promocyjną i zdobyć pamiątkowe przypinki za zrealizowanie wyzwań.

Zaplanowano już tradycyjnie warsztaty malowania figurek. Jeśli ktoś nie ma figurki do malowania, otrzyma wszystko, czego będziecie potrzebować, z figurkami włącznie.

Harmonogram:
• 19 maja (piątek), godz. 19:00 – 01:00 (w nocy)
• 20 maja (sobota), godz. 12:00 – 19:00
• 21 maja (niedziela), godz. 12:00 – 18:00

Organizatorzy to Lubiński Klub Fantastyki „Ostatnie Przymierze”oraz CK MUZA

Poprzedni artykułChciał popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci
Następny artykułGala finałowa Festiwalu Piosenki Przedszkolnej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę