Centrum Działań Twórczych w Lubinie zaprasza maluchy do udziału w III Festiwalu Piosenki Przedszkolnej. Muzyczne zmagania odbędą pod hasłem „Dziecięce brzmienie”. Placówki przedszkolne mogą zgłosić swój udział przesyłając kartę do 25 kwietnia. Potem będą przesłuchania i gala finałowa. Na zwycięzców czekają nagrody.

Już trzeci raz Centrum Działań Twórczych w Lubinie zaprasza przedszkolaków do muzycznej przygody.

– Przedszkole, które chce wziąć udział przesyła do 25 kwietnia kartę zgłoszeniową. Przygotowuje jedną konkursową piosenkę, która będzie nagrana przez ekipę CDT w terminie 8-15 maja. Oceni je profesjonalne Jury. Gala finałowa i prezentacje uczestników odbędą się 1 czerwca od godz.16.00 na terenie ZOO Lubin. Poprzednie dwie edycje Festiwalu sprawiły wiele radości i zadowolenia wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że w tym roku również  skorzystają  Państwo z naszego zaproszenia i wezmą udział w Festiwalu – informują organizatorzy.

Więcej informacji można uzyskać na stronie Centrum Działań Twórczych www.cdt.lubin.pl a kontakt jest możliwy zarówno drogą mailową, jak i telefonicznie: kontakt@cdt.lubin.pl 767 560 015

Poprzedni artykułBądź jak Gajos albo Żebrowski. Muza zaprasza
Następny artykułII Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Muzyki Gitarowej